Etkinliklerimiz

Değerler Eğitimi

  • Değerler, aklın ve kalbin birlikte uyum içinde olması şeklinde tanımlanabilir. Ahlaki, kültürel, ruhsal...
    Devamı »

Montessori Eğitimi

    İtalya'nın ilk kadın doktoru, pedagog ve antropoloji profesörü Maria Montessori (1870-1952) yüzyılın başlarında her bir çocuğun bireyselliğine azami ölçüde uyan bir pedagoji geliştirir. Bu, çocuğun bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına, bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun bir pedagojidir.

  Bu, başka eğitim sistemleriyle karşılaştırıldığında çocuklara sağlanan olanaklar sayesinde, kendi seçimlerinin eğitimcinin onları isteklendirmesinin yerine geçtiği kendi eylemleri sonucu hataların denetlenebildiği bir eğitim sistemidir. Montessori eğitimi temelde kişiliğin oluşumu üzerinde durmaktadır. "Eğitimde metot değil, insan kişiliği gözönüne alınmalıdır."

Tümü
Fotoğraf Galeri Tümü

Brainfit Studio

2001 yılından günümüze, merkezi Singapur’da bulunan ve Uzak Doğunun lider zihin gelişim programlarına sahip merkezi olan Brain Fit Studio 2013 yılından itibaren, zeka gelişim programlarının toplandığı klinik düzeydeki Türkiye’nin İLK ve TEK zihin gelişim merkezi olarak hizmete girmiştir. Programlarımız sinirbilimi (neuroscientific) ilkeleri esas alınarak geliştirilmiş, kanıta dayalı ve her bir bireyin zihin egzerBrain Fit Studioiz kabiliyetleriyle yüksek düzeyde kişiselleştirilmiştir.

Tümü